World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

4 posters

Devrim !!!

Hell Knight
    Hell Knight

Kadın Mesaj Sayısı : 29

Devrim !!! Empty Devrim !!!

Mesaj tarafından Hell Knight Çarş. Ağus. 29, 2012 8:21 pm

Selam arkadaşlar. Forumda fazla konum yok ama önemli, çok önemli bir konuya değinmek istiyorum. Bilindiği üzere OvE-M forumu bayadır aktif. Ama giren, çıkan, mesaj yollayan ve paylaşımda bulunan kimse yok. Bunun için elbette ki adminimizi ve mod arkadaşlarımızı suçlamıyorum buna hakkım yok. Onlar zaten oldukça fazla işlerle uğraşıyorlar bence onlara yardım etmeliyiz ve üşengeç bir üye olmak yerine bizim de çorbada tuzumuzun bulunması.
    Hatırlayın ve unutmayın; Emre Tibia'yı kırarak kendi serverlerini yapmasalardı orjinal Tibia'dan daha fazla eğlendiğimiz bir ortam olmazdı. Ömer paylaşımlarda bulunmasa Rpg Maker'ı belki duymayacaktık ve alakamız olmayacaktı. Sude olmasaydı belki bu forum olmazdı. Yani bunları bir düşünün OvE-M grubunun hepsi emek veriyor. Tamam anlayışla karşılayacağımız bir kaç nokta daha; Emre alttan ders alacak sınıfta kalacak vs. fakat forumu düşünüyor, Ömer hayatının sınavı olan YGS'ye girecek ama forumu düşünüyor ve diğerleri de !
    Şimdi bana itiraz eden varsa lütfen yorum falan yapmadan konumdan ayrılsın ve bir daha gelmesin. Eğer haklı bulanlar varsa, hadi hep beraber bir şeyler yapalım. Eğer fikir ve önerileriniz varsa buyurun iletin.
    Saygılarımla...
    Laazzyy
    Laazzyy

Erkek Mesaj Sayısı : 107
    VIP Puan : 2000

Devrim !!! Empty Geri: Devrim !!!

Mesaj tarafından Laazzyy Çarş. Ağus. 29, 2012 8:23 pm

Harika bir konuya değinmişsin ve sonuna kadar haklısın. Admin ve modlar şu an evlerinden de uzak diye biliyorum ve buda bir etmen sayılır ama o şartlarda bile imkan yaratıp kontrol edebiliyorlar.

HADİ FORUMUMUZU KURTARALIM !
    Warlord
    Warlord

Mesaj tarafından Warlord Çarş. Ağus. 29, 2012 8:29 pm

anladığım kadarıyla herkes benim gibi yapıyor, herhangi yeni konu varsa foruma giriş yapıyor yoksa gizli gizli takılıp çıkıyor, artık bunu yapmak yerine hep mesaj yazacağım (kaliteli) ve diğer forumda eğlenceli ama bu ilk göz ağrımız ve daha çok bilgi barındırıyor. herneyse sonuna kadar destekliyorum !
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Mesaj tarafından €mR€ Perş. Ağus. 30, 2012 12:35 pm

Arkadaşlar çabalarınızı taktir ediyoruz. Elbette ki sizlere layık olmaya devam edeceğiz. Çok zorluk çekiyor olabiliriz ama sizin de desteğiniz sayesinde OvE-M yıkılmayacak söz veriyorum.
    Hadi o zaman devrime bir adım da benden olsun sunny

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:47 am