World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

+7
PalekOmer
piNKy
biLge
Laazzyy
€mR€
BamBam
ring0
11 posters

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi

ring0
    ring0

Kadın Mesaj Sayısı : 101

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi Empty Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi

Mesaj tarafından ring0 Ptsi Kas. 19, 2012 2:15 pm

dün açtığım karakterimi bugün level 11 yapmayı başardım.
    bu karakterimde ana hedefim oveme yardım etmek bunun içinde oyunda para kasıyorum, premium alma gibi bir imkanım yok ama inşallah ovemde vip puanı kazanıp doya doya harcayacağım Smile

19.11.2012
    16:14 Naji: Your account balance is 2155 gold.
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi Empty Geri: Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi

Mesaj tarafından BamBam Salı Kas. 20, 2012 7:44 am

sen şimdi 2. günden level 11 oldun ve 2k para kasmayı paşardın ?
    ne diyeyim Smile sağlam oyuncusun, skilleri napıyosun ?
    ring0
    ring0

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi Empty Geri: Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi

Mesaj tarafından ring0 Salı Kas. 20, 2012 7:46 am

Evet biraz öyle oldu Very Happy Daha da devam edeceğim bakalım kasabildiğim kadar para kasıp bizim server üzerinde VIP almayı falan düşünüyorum.
    Island Of Destiny'de 30/30 yaptım yaklaşık 2 saat falan sürdü heralde. Daha sonra çıktım Thais'e Very Happy Aslında adminimizin verdiği rehberi kullanıyorum. Gayet iş görüyor, şu an 33/33 skillerim ama Troll kesiyorum o yüzden fazla skill istemiyor. Bide kılıç kullanıcısıyım. Very Happy
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Salı Kas. 20, 2012 8:56 am

20.11.2012
    10:55 Naji: Would you really like to deposit 1124 gold? What a Face
    10:56 Naji: Your account balance is 3279 gold.

3. günüme başladık ve 3k yı biraz geçtim, ama gün daha bitmedi okuldan gelince avlanmaya devam !
    Yanlız böyle güzel bir parayı sadece sabahın köründe yapabiliyorum, yoksa mekanım dolmaya başlıyor ve benim yaratıklarıma dalıyorlar. Eğer laf söylersem de, ki genelde hepsi benden 5-10 level yüksekteler dalarlar diye korkuyorum. Az risk, çok emek.
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Mesaj tarafından €mR€ Salı Kas. 20, 2012 9:01 am

Ben level 10-12 iken saatlik 200-300 gp zor kasıyodum. Hala da öyleyim galiba. Vallahi bravo ne diyelim What a Face Unutturmuycaz seni prenses What a Face
    En zengin prenses What a Face 1-2 aya 60-70k para kasarsın sen şimdi oha ?
    Laazzyy
    Laazzyy

Erkek Mesaj Sayısı : 107
    VIP Puan : 2000

Mesaj tarafından Laazzyy Salı Kas. 20, 2012 8:49 pm

izlemedeyim seni kuzen Very Happy biLge'den charımı aldıktan sonra bende senin gibi para kasıcam Smile beni motive ettin bu konuda tişikkürler
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Salı Kas. 20, 2012 9:29 pm

Ya nazar değdirdin bak işte. Ne güzel level 13 oldum diye seviniyordum, çantamda da gene 400~500 gp civarı para yapmıştım tam yol üzerinde giderken level 30 dan büyük bir de "premium" 3 kişi kesti beni. Level 13 üm ve 3 kişi kesti bu nedir ya Sad

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi 30wr042

Bu moralle devam etmeyim... Ama hata bende gecenin bu vakti ne işim var av mekanında tek başıma. Neyseki fazla kayıp yok 500 gp diyelim bir de kürek ve ip... Yarın maceralarıma devam edeceğim.
    Laazzyy
    Laazzyy

Mesaj tarafından Laazzyy Salı Kas. 20, 2012 9:31 pm

işte böylelerini takmaya değmez kuzen... adamı oyundan soğutmayı iyi beceriyorlar
    premiumsunuz gidin kendi mekanlarınızda eğlenin ne geziyorsunuz orda burda ha eğer böyle bir şey planlıyorsanız teke tek çıkın.
    bak o adamlardan birisi kendi cinsi birisiyle teke teke çıksın yemin ediyorum yerle bir olur. anca güçleri kendilerinden düşüklere yetiyor.
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Çarş. Kas. 21, 2012 8:15 am

Aynen öyle takmadım çünkü düşük levelim kaybedecek bir şeyim yoktu ama genede can sıkıyor bu durumlar Smile
    Bu sabah ML yi 2 yaptım nası başardım bilmiyorum. Ayrıca kaybettiğim leveli de geri aldım. Bakalım para kasma maceram bugün ne olacak... İzlemede kalın !
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Çarş. Kas. 21, 2012 4:32 pm

@21.11.2012

18:30 Naji: Your account balance is 4985 gold.

Bugün biraz az para kasabildim sanki, bunun nedeni kendime yeni kılıç almamdı (Spike Sword What a Face) Artık daha iyi avlanabilirim !
    Ama benim biricik troll mekanımda level 40 lık bir knight avlanıyor. Onu kesmek istiyorum... Deli midir nedir ? O levelde troll kesiyor !
    Laazzyy
    Laazzyy

Mesaj tarafından Laazzyy Çarş. Kas. 21, 2012 4:35 pm

karakterim hazır Smile 32/32 oldu
    yarından itibaren o mekanda bende olacağım Very Happy saatlik 1k senin için harbi hayal olacak artık !
    €mR€
    €mR€
    Admin

Mesaj tarafından €mR€ Çarş. Kas. 21, 2012 4:45 pm

ring0 nun dediği kişiyi inceledim.
    Şüpheli geldi ve haklıyım. Adam hile. İki saattir hi hello dedim tık yok. Ve bu resim anlatır herşeyi, size 104 levellik biri dalarsa kaçar mısınız avlanmaya devam mı edersiniz ? Very Happy

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi 5vd99t

Keserken kaçtı. Öküz gibi iksir almış.
    Laazzyy
    Laazzyy

Mesaj tarafından Laazzyy Çarş. Kas. 21, 2012 4:58 pm

Killed at Level 49 by Tabbs ?! What a Face

Modumuzun hesabı işe yaramış Very Happy
    €mR€
    €mR€
    Admin

Mesaj tarafından €mR€ Çarş. Kas. 21, 2012 5:00 pm

Öyle oldu inşallah brom kızmaz What a Face
    İşte son anları. Hatta son anı diyebiliriz:

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi 28atkyc

OvE-M'e bulaşmayın, oyunu kuralına göre oynayın... Ne diyim.
    biLge
    biLge

Kadın Mesaj Sayısı : 73
    VIP Puan : 125

Mesaj tarafından biLge Çarş. Kas. 21, 2012 5:15 pm

Süper. Ama adam hiç durulmamış aynı mekanda hala avlanıyor ve hile !
    Nasıl yapıyorlar anlamıyorum ki aradım bulamadım hile hiç Tibia için. Ama aybaşı geliyor banlanır kesine kesin.
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 21, 2012 5:53 pm

bence o da o mekanda para amacıyla bulunmakta saatte 1k para gerçekten çok cazip... hem de leveliyle düşük levellileri korkutur ve slota hakim olur.
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Perş. Kas. 22, 2012 8:39 am

Bu sefer de aynı adamın diğer karakteri musallat oldu o da level 50 lik knight.
    Herneyse mekanda 3 kişiydik buna rağmen güzel para kastım (Laazzyy de ordaydı !)

Forgotten Princess - Para Kasma Hikayesi Zu8gO

@22.11.2012
    10:36 Naji: Your account balance is 6003 gold.

Daha devam edebilirim para kasmaya gün daha yeni başlıyor ama yatmaktan korkuyorum. Smile
    Laazzyy
    Laazzyy

Mesaj tarafından Laazzyy Perş. Kas. 22, 2012 1:53 pm

hehe Smile bende 1k falan kasabildim 2 günde anca.
    ring0
    ring0

Mesaj tarafından ring0 Perş. Kas. 22, 2012 6:26 pm

benim yüzümden Tabbs yattı çok üzgünüm bi süre moralim bozuk olucak anlaşılan...
    2 tane 40+ adam geldi ve hilemisin çabuk söyle dedi hemen yapıştırdım cevabı şaşırdılar ama level 15 in trollerde ne işi olur dediler daha iyi avlanma mekanı mı var ve ayrıca sen önce kendine bak dedim ve daldılar o sırada emre açıktı tabbsa girdi ama daha sonra kick yedi falan neti gitti galiba ve tabbs yattı...

özür dilerim modum.
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

Mesaj tarafından BamBam Perş. Kas. 22, 2012 7:00 pm

Kötü olmuş gerçekten ya 2 level düşmüş Sad
    Ayrıca kim bilir kaybedilen skilleri kasmak ne kadar sürer...
    €mR€
    €mR€
    Admin

Mesaj tarafından €mR€ Perş. Kas. 22, 2012 8:49 pm

Kendini suçlama ring0, suçlu sen değilsin. Aslında suçlu bende değilim; 'TTNet' ...
    230k kadar zarar vardı ama iyiki Zual de biraz para vardı Avenger'ı tekrar aldım. Çantada kayda değer bir şey yoktu; 90 adet mana iksiri vardı.
    Şimdi tek sorun 2 level ve 2 şer skill almak (1 ay ?)
    piNKy
    piNKy

Kadın Mesaj Sayısı : 68

Mesaj tarafından piNKy Perş. Kas. 22, 2012 8:53 pm

Of gerçekten kötü olmuş ama halledilir diye düşünüyorum. Benim bağlantım en eziğiniz emin olun ve bundan çok çektim. Defalarca kez kesildim vesayre ama en son No-Pvp oynuyorum ve çok mutluyum. Level 20 ye kadar sıkıntı çekersiniz çünkü çok kalabalık mekanlar.
    -Hiberna'da 100 kişi açıkken Guardia 900 falan oluyor.
    Hadi EXP gene kasılır ama skill çok sıkıntılı...
    PalekOmer
    PalekOmer

Erkek Mesaj Sayısı : 177

Mesaj tarafından PalekOmer Perş. Kas. 22, 2012 9:30 pm

Özür dilemene gerek yok ring0 senin hetan değil.
    Yaptıkların için sağol brom kaybedilenleri tekrar aldığın için.
    Skilleri eski haline getirmek baya uzun sürcek ama telefi edilebilir.
    Hell Knight
    Hell Knight

Kadın Mesaj Sayısı : 29

Mesaj tarafından Hell Knight Perş. Kas. 22, 2012 9:43 pm

aynen ya siz halledersiniz ama 230k da sağlam paraymış Neutral
    en nefret ettiğim şey böyle büyük bir zevkle mmorpg oynarken internetin veya elektriğin kesilmesi
    biLge
    biLge

Kadın Mesaj Sayısı : 73
    VIP Puan : 125

Mesaj tarafından biLge Perş. Kas. 22, 2012 9:47 pm

moralinizi sakın kaybedeyim demeyin...
    bunca zaman sonra forum aktif oldu ve hemen herkes oyunu oynuyor ve zevk alıyor.
    bi ölüm değil bin ölüm olsa ovemi yıldıramaz.
    bence 2 hafta içinde o 2 level alınır bunu iyi biliyorum skiller konusuna gelince yapılacak bir şey yok... genellikle tabbs ve zual birlikte takıldıkları için ve tabbs two handed kullandığı için shield gereksiz, avlanarak sword kasmak bence mantıklı gibi...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:19 pm