World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

2 posters

Resident Evil Gizli Dosyalar

Laazzyy
    Laazzyy

Erkek Mesaj Sayısı : 107
    VIP Puan : 2000

Resident Evil Gizli Dosyalar Empty Resident Evil Gizli Dosyalar

Mesaj tarafından Laazzyy Ptsi Ara. 17, 2012 4:36 pm

Arkadaşlar neler oluyor ? Capcom'un çeşitli bloglarında (senaristlerinin) bir sürü garip şey buldum.
    Doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama Resident Evil serisi bitecek derken bomba gibi yenilenerek geliyor galiba ? Twisted Evil
    Öncelikle bir isim gördüm ki yüreğime cuk diye oturdu... Umarım düşündüğüm gibidir.
    "J. Wesker" ... Kim olabilir sizce ? Benim tahminim "Jill Wesker !" Jill başından beri Wesker ile birlikteydi bence çünkü herkes biliyor ki Jill, Wesker'a aşık, her ne yaparsa yapsın onu deliler gibi seviyor. Jill, Wesker'ın ölümünü RE5 ten sonra saklamış olabilir, yani Wesker hala hayatta olabilir. Ayrıca bu zamana kadar Chris ve diğer STARS & BSAA üyelerine yakınlık göstererek dikkat çekmemiştir diyorum.
    İkinci isim ise. "S. Redfield" ... Evet, bundaki tahminim ise çok büyük bir sapkınlık yapmadan "Sheva Redfield"... Chris, Jill hakkındaki gerçekleri öğrendikten sonra Sheva ile birlikte oluyor. Onunla evleniyor ?
    Düşünceleriniz nedir ? Ne olsa hoşunuza gider ! drunken
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Resident Evil Gizli Dosyalar Empty Geri: Resident Evil Gizli Dosyalar

Mesaj tarafından €mR€ Ptsi Ara. 17, 2012 4:40 pm

Keşke Jill Wesker olsa ama ben öyle düşünmüyorum. Bilindiği gibi Jake Muller (Wesker'ın oğlu) oyunun sonunda kimlik bilgilerini mahkemeye başvurarak değiştirmiştir ve babasının soyadını almıştır, yani Wesker. Fakat hükümet onun Wesker'ın oğlu olduğu saklamıştır.
    Yinede öyle düşünüyorum ki J. Wesker, Jake Wesker'dır.
    S. Redfield konusuna gelirsek, gerçekten bir fikrim yok What a Face

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:36 pm