World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

+3
$udé
piNKy
€mR€
7 posters

No-Pvp Oynayalım Mı ? :)

Anket

Öyleyse Hangi Server ?

[ 6 ]
    No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_left75%No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_right [75%] 
    [ 0 ]
    No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_left0%No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_left13%No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_right [13%] 
    [ 0 ]
    No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_left0%No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_left12%No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Bar_right [12%] 

Toplam Oylar: 8
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Empty No-Pvp Oynayalım Mı ? :)

Mesaj tarafından €mR€ Ptsi Ara. 24, 2012 7:57 am

Arkadaşlar bromla sohbet ederken bu konuya girdik.
    Biliyorsunuz ki Tibia'da PVP serverlarında adaletsizlik var ve bizim çoğumuz PvP'yi sevmiyor.
    Av mekanında harika bir eşya çıkartıyorsun ve level alıyorsun, derken birisi gelip sizi kesiyor ve zamanınız gidiyor. Hemde o kişi sizden 100 level bile fazla olabilir.
    No-Pvp dünyasında ise özgürce hareket edebiliriz, oyunun en tehlikeli yerinde bile karakteri bırakıp oyunu terkedebiliriz.
    Ama en önemli yan etki ise tahmin edeceğiniz gibi hileciler. Ama onlara rağmen "birlikte" oynadığımız zaman güzel vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum.

Kafamda 3-5 server var arkadaşlar ön eleme yaparak bunları seçtim. Bu serverlar No-Pvp serverlarda "az gibi" oyuncuların olduğu, hile oranının diğer No-Pvp serverlara göre %5 (biliyorum gülünç rakam) düşük olduğu serverlar.
    piNKy
    piNKy

Kadın Mesaj Sayısı : 68

No-Pvp Oynayalım Mı ? :) Empty Geri: No-Pvp Oynayalım Mı ? :)

Mesaj tarafından piNKy Ptsi Ara. 24, 2012 8:03 am

Harika bir fikir, arkadaşlar gerçekten No-Pvp oynarsanız hiç pişman olmassınız bunu garanti ediyorum.
    Server seçimleri gerçekten güzel ve zorlayıcı olmuş adminim. Çünkü hepsi birbirinden iyi ve kaliteli serverlar.
    Aralarından bir seçim yapmak gerekiyor ve ben Olympa ile Secura arasında sıkıştım.
    Fakat yine de Olympa diyorum, arkadaşlar hack-hile yapanlar hemen her av mekanında mevcut. Ama bu bizim için oyunu oynamaya engel olmaz değil mi ?
    Düşünsenize, hangi birimiz boş bir oyunu oynamak ister ki ?
    $udé
    $udé

Kadın Mesaj Sayısı : 108
    VIP Puan : Şeytaniye

Mesaj tarafından $udé Ptsi Ara. 24, 2012 8:06 am

Candia diyorum, daha önceden deneyimim var ve sabit olarak server geçmişten bugüne diğer No-Pvp serverlardan daha az online kişiye, az kalabalığa sahip. Hileciler elbette ki var, ancak diğerlerine oranla daha da az.
    Laazzyy
    Laazzyy

Erkek Mesaj Sayısı : 107
    VIP Puan : 2000

Mesaj tarafından Laazzyy Ptsi Ara. 24, 2012 8:07 am

Birlikte olalım da diyorum nerede oynayacaksak oynayalım farketmez. Smile
    Ben de Olympa diyorum.
    biLge
    biLge

Kadın Mesaj Sayısı : 73
    VIP Puan : 125

Mesaj tarafından biLge Ptsi Ara. 24, 2012 8:08 am

Şıklar gerçekten kafa karıştırıcı çünkü hepsi de Tibia'nın en kaliteli No-Pvp serverları, ama ben de Olympa demek istiyorum.
    Çünkü eğlenebileceğimiz bir server olduğunu düşünüyorum, ayrıca ekonomisi de diğerlerine oranla biraz daha düzgün. Yani herkes istediği her eşyayı ucuz bir fiyata elde edebilir ki bu harika bir şey.
    Sorcerer
    Sorcerer

Erkek Mesaj Sayısı : 35

Mesaj tarafından Sorcerer Ptsi Ara. 24, 2012 8:10 am

biLge'ye kesinlikle katılıyorum ve bende Olympa diyorum.
    90 kişinin oynadığı bir serverda av alanınızda en eğlendiğiniz zamanda ölmektense, 500 kişinin açık olduğu bir serverda, aynı av mekanını 50 kişiyle paylaşmayı ama ölmemeyi seçerim, ayrıca unutmayın ki yeni kural 'ne kadar açık kişi, o kadar hızlı yaratık doğumu'
    ring0
    ring0

Kadın Mesaj Sayısı : 101

Mesaj tarafından ring0 Ptsi Ara. 24, 2012 8:12 am

Bu saatlerde çoğunuzun açık olması beni etkiledi, niye gizlisiniz What a Face
    Genelde Laazzyy ve ben takılıyorduk sabahları ve şimdi sevindim Smile

Konuya gelince, Olympa diyorum. O da diğer şıklardaki gibi bir Avrupa serverı, yani daha az lag, düzgün ekonomi ki bu bize ucuz eşyaları verir.
    Kalabalık olsun ama biz bize olalım, PvP de olmadığına göre istediğimiz her yerde dilediğimiz gibi gezeriz.
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 24, 2012 8:15 am

Madem kafanızda bir "birliktelik, beraberlik" gibi kavramlar var, neden PvP'yi birliket oynamıyorsunuz ? Av mekanında gelip biri kesti diye üzülüyorsunuz, o av mekanına arkadaşınızla giderseniz hayatta kalma şansınız artar. Bence yan yana olmak için No-PvP'yi tercih etmeyin, PvP'de dilediğiniz gibi her mekanı boş yakalayabilirsiniz, Carlin Dragon'larından örnek vereyim, genelde o mekanda tek avlanma şansınız olur. Ki tek avlanırsanız saatlik 180k EXP kazanabilirsiniz.
    Fakat bu oran No-PvP serverlarında aynı kalmayacaktır, saatlik 20k EXP alırsanız yatın kalkın şükredin derim.

Bence icat çıkarmamak lazım, No-PvP korkaklar ve ezikler içindir. PvP de oynamak cesaret ve yürek ister.
    piNKy
    piNKy

Kadın Mesaj Sayısı : 68

Mesaj tarafından piNKy Ptsi Ara. 24, 2012 9:45 am

No-Pvp korkarlar ve ezikler içindir diye bir olay yok, ayrıca Pvp oynamak cesaret ve yürek istemez tamamen seçimle alakalıdır. Cesaret ve yürek isteyen şey eğer Pvp ise peki Hardcore-Pvp ne ?
    Bence güzel vakit geçirmek için, arkadaşlarla eğlenmek için en uygunu No-Pvp, ki zaten TAMAMEN No-Pvp oynayalım demiyoruz, forumun ana karakterlerinin hepsi Hiberna oynuyor ve bu böyle devam edecek. Ama birlik olarak No-Pvp de zevkli olacaktır eminim.
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Mesaj tarafından €mR€ Ptsi Ara. 24, 2012 4:51 pm

Arkadaşlar aktif üyelerimizden yeteri kadar oy geldiğini düşünüyorum.
    Olympa serverında oynayacağız hadi başlasın herkes !

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:18 pm