World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

+6
piNKy
Breaker
stiLize
redkit
BloodyMage
€mR€
10 posters

Yönetici Kadrosu

€mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Yönetici Kadrosu Empty Yönetici Kadrosu

Mesaj tarafından €mR€ Cuma Ocak 25, 2013 9:41 pm

Merhaba millet, bu konuyu açmamın amacı forum içindeki üyeler arası / liderler arası çatışma ve husumet ortamı.
    Zaten bugün kötü şeyler oldu Steam hesabımdan $50 üzerinde oyunlarım banlandı ve haklı olduğum halde bana cevap veren yok.
    Bromla konuştuğumuz konu ise, bazı üyelerin gerek yönetici kadrosuyla gerek diğer üyelerle kavgası var. Peki şöyle bir soru yöneltmek istiyorum, yönetici kadrosundan kimi beğenmiyorsanız, neden beğenmiyorsanız bunu belirtebilir misiniz ? Eksiklerimizi bize bildirebilirseniz bu bizim kendimize çeki düzen vermemiz için fırsat verebilir.
    Çekinmeden söyleyin, nasılsa bizim amacımız bir aile ortamı olmak ve gizlimiz saklımız yok.
    BloodyMage
    BloodyMage

Erkek Mesaj Sayısı : 9

Yönetici Kadrosu Empty Geri: Yönetici Kadrosu

Mesaj tarafından BloodyMage Cuma Ocak 25, 2013 9:47 pm

Eminim profesorun mesaj yağmuruna tutacağı bir konu bu ne yazık ki aramızda değil.
    Ben başlıyorum, piNKy'den rahatsız gibiyim, kendisiyle oyun içi ne zaman konuşmaya çalışsam bana ya cevap vermiyor ya da işim var şu kadar bekler misin diyor, tamam beklerim diyorum ve söylediği süre sonunda oyundan çıkıyor.
    Her defasında böyle oluyor, ayrıca forum içi PM attığım zaman da aynı durum. Kişilere özel mi yapıyor bunu bilmiyorum ama bence en azından saygılı olabilir bize.
    redkit
    redkit

Mesaj tarafından redkit Cuma Ocak 25, 2013 9:49 pm

Bence herkes iyi güzel sadece herkesin hayatında sorunlar var bence ondan böyle.
    stiLize
    stiLize

Erkek Mesaj Sayısı : 5

Mesaj tarafından stiLize Cuma Ocak 25, 2013 9:51 pm

$uDè diyorum, oyun içi karakterleriyle bize hava atmak zorunda değil.
    Ayrıca PalekOmer, kendisini tanımıyoruz bile adam yaşamıyor adeta.
    Breaker
    Breaker

Erkek Mesaj Sayısı : 12

Mesaj tarafından Breaker Cuma Ocak 25, 2013 9:56 pm

Kesinlikle Pinky, Bloodymage herşeyi anlatmış.
    Bence yönetici kadrosu değişmesin, ama yeni yardımcı arkadaşlar gelsin.
    Tamam forum öyle abartılı üye sayısına sahip değil, ama aktivite yapılırken gene herkes beraber oluyor. Bence kadronun taze ve en önemlisi AKTİF kişilere ihtiyacı var !
    piNKy
    piNKy

Kadın Mesaj Sayısı : 68

Mesaj tarafından piNKy Cuma Ocak 25, 2013 10:05 pm

Beni eleştiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sadece şunları söyleyeceğim, ben hem okuyorum hem çalışıyorum. Çalışma ortamımın yoğunluğu yüzünden okuluma gereken zamanı ayıramadım ve derslerime çalışamadım bu yüzden çoğu dersimden kaldım ve diğer sınavlarıma çalışıyorum geriye kalan zamanımı da OvE-M halkı ile beraber oyun oynayarak geçiriyorum.
    Bugüne kadar benden yardım isteyen herkese elimden geldiği kadar yardım ettim, bu konu hakkında itirazı olan olmaz buna eminim. Gerek oyun içi sorunlara gerekse site içi ulaşan PM lere elimden geldiği kadar cevap verdim, ayrıca kişisel MSN adresimi vererek oradan bile yardım etmeye çalıştım.
    'Breaker' arkadaşım, benden yardım istemişti fakat o sırada halletmem gereken büyük bir iş vardı. Ona söyledim, geri döndüğümde ise milyon mesaj atmış ve çıkmıştı. Eminim hatırlamıştır, o günden sonra zaten benle konuşmadı.
    'BloodyMage' arkadaşım da aynı şekilde benden yardım istemişti fakat yardım edemeyeceğimi çünkü okula gitmem gerektiğini söylemiştim hatırlar. Eve döndüğüm zaman forum içi bir sürü PM gördüm hep böylesiniz, bizi umursamıyorsunuz siz vesayre.
    Bütün olay bu, itiraz edebileceğinizi sanmıyorum. Çünkü ben elimden gelenin en iyisini yaptığıma eminim.
    Eğer istediğiniz ayağımı kaydırmak ve beni buradan yollamak iste bunu açık açık söyleyin...
    Breaker
    Breaker

Erkek Mesaj Sayısı : 12

Mesaj tarafından Breaker Cuma Ocak 25, 2013 10:07 pm

galiba evet biraz abartmış olabilirim
    $udé
    $udé

Kadın Mesaj Sayısı : 108
    VIP Puan : Şeytaniye

Mesaj tarafından $udé Cuma Ocak 25, 2013 10:10 pm

Bizi eleştirenlere şöyle bir cevap vermek istiyorum; bizim forum içindeki aksaklıklarımızı dile getirin, verdiğimiz hizmetlerdeki ve servislerdeki aksaklıkları belirtin.
    Oyun içinde kimin ne yaptığının sizce bir önemi var mı ? Ha ama evet biz o konuda da sizlere elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz.
    Laazzyy
    Laazzyy

Erkek Mesaj Sayısı : 107
    VIP Puan : 2000

Mesaj tarafından Laazzyy Cuma Ocak 25, 2013 10:13 pm

$udé demiş ki:Bizi eleştirenlere şöyle bir cevap vermek istiyorum; bizim forum içindeki aksaklıklarımızı dile getirin, verdiğimiz hizmetlerdeki ve servislerdeki aksaklıkları belirtin.
    Oyun içinde kimin ne yaptığının sizce bir önemi var mı ? Ha ama evet biz o konuda da sizlere elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz.

Olay bitmiştir Cool
    Warlord
    Warlord

Mesaj tarafından Warlord C.tesi Ocak 26, 2013 10:56 am

Hersey yolunda aksayan hicbir sey yok. Foruma az ugruyorum ama oyun ici cok aktifim tesekkurler ovem.
    Arkshine
    Arkshine

Mesaj tarafından Arkshine Paz Ocak 27, 2013 10:10 pm

Daha herkese yabancıyım ama şunu söyleyebilirim ki piNKy sayesinde ilk defa bir MMORPG yi sevmeye başladım ve çok çabuk öğreniyorum.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:01 am