World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

5 posters

25 Şeytan ?

Hell Knight
    Hell Knight

Kadın Mesaj Sayısı : 29

25 Şeytan ? Empty 25 Şeytan ?

Mesaj tarafından Hell Knight Cuma Şub. 01, 2013 12:53 pm

Arkadaşlar geçenlerde oyun içindeyken sohbet ortamında böyle söylentilere rastladım.
    Oyunumuzun içinde 25 tane şeytan asıllı yaratık varmış, hepsi tek tek doğuyorlarmış. Ama hepsi bir anda doğduğu zaman kasabalarda kıyametler kopacakmış.
    Ayrıca bir tanesini bile öldürdüğümüz zaman içinden hiç kimsenin sahip olamayacağı güçte şeyler çıkacakmış. Hangi serverlarda olur bu ? Ve doğru mu ? Acayip meraklandım lütfen cevap verin ! Shocked
    piNKy
    piNKy

Kadın Mesaj Sayısı : 68

25 Şeytan ? Empty Geri: 25 Şeytan ?

Mesaj tarafından piNKy Cuma Şub. 01, 2013 12:57 pm

Evet böyle bir şey var. 25 değil 50 tane...
    Ayrıca hiç birinin sabit bir doğum noktası yok ve dediklerin haklı. Bir tanesi bile çok ama çok güçlü, Ferumbras yanında bırakın fare gibi kalmayı, koyun-tavşan-geyik gibi zararsız kalacaktır.
    Ben sadece bir tanesini biliyorum:
    "Drargga" kendisi Dragon şeytanı, yeteneklere bağlı olarak onu öldürebilmek için 5-6 kişi güçlü bir takım (400+ level diye düşünüyorum) olması gerek.
    Loot olarak içinden "Breath Of The Old One" çıkıyor. Bu bir büyü kağıdıdır, onu kullanan Sorcerer veya Druid'e çok ama çok güçlü bir büyü öğretiyor.
    $udé
    $udé

Kadın Mesaj Sayısı : 108
    VIP Puan : Şeytaniye

Mesaj tarafından $udé Cuma Şub. 01, 2013 2:16 pm

ben 50 den fazla olduğunu düşünüyorum.
    çünkü emre sistemin yineleme özelliğini kullanarak böyle bir şey yapmıştı ve durmadan yenileniyorlar birisi giderse birisi geliyor
    ve çok ama çok nadir görünüyorlar, ilk gören kişi level 100 civarı biriydi galiba o da macera üzerindeyken görmüş zaten başka türlü kolay kolay görülmüyorlar
    Sorcerer
    Sorcerer

Erkek Mesaj Sayısı : 35

Mesaj tarafından Sorcerer Cuma Şub. 01, 2013 5:07 pm

1 hafta önce Astral de serverın bütün kanallarına bağırarak yazmıştım hatırlarsınız.

25 Şeytan ? TQEQPXg

O verdiğim tepki de neredeyse tek attığı için. Gerçi resim çekindikten sonra yattım, kendi çağırdığı demon beni kovalarken eleman alan büyüsü yaptı 3 kare ile yırttım ama demona tek attı. Demona tek atan biri bana ne yapar düşünmek istemiyorum.
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

Mesaj tarafından BamBam Cuma Şub. 01, 2013 5:09 pm

hatırladım hatırladım baya bi kaybın olmuştu hatta
    bence böyle olaylar gizemli yaratıklar gizemli görevler emre bence çok güzel bir iş yapıyor diyecek bir şeyim yok

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:01 pm