World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

2 posters

[Dota] BamBam Jugy Jugy

BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

[Dota] BamBam Jugy Jugy Empty [Dota] BamBam Jugy Jugy

Mesaj tarafından BamBam Salı Mart 12, 2013 10:49 pm

EŞYA LİSTESİ

[Dota] BamBam Jugy Jugy 5Da6NSL

Skiller
    Blade Fury : Level 1 - 3 - 5 - 7
    Healing Ward : Level 9 - 14 - 15 - 17
    Blade Dance : Level 8 - 10 - 12 - 13
    Omnislash : Level 6 - 11 - 16
    Statlar : Level 2 - 4 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25

Modumun isteği üzerine böyle bir rehber hazırlamaya karar verdim arkadaşlar. Burada Juggernauth benim tarafımdan nasıl oynanıyor görebilirsiniz.

Öncelikle Jugynin artıları ve eksilerine değineceğim.
    Artılar:
    + Healing Ward sayesinde iyi bir ittirici.
    + Healing Ward sayesinde tüm dostlarını iyileştirebilir.
    + En iyi 1 vs 1 ultilerinden birisi ! OMNISLASH
    + Oyun başlarında Blade Fury ile harika hasar.
    + Kolay oynanabilirlik.
    + Blade Fury ile 5 saniye büyüye dayanıklı oluyor.
    + Diğer takım arkadaşları ile kombo olayında profesyonel.

Eksiler
    - Oyun başlarında AŞIRI mana problemi
    - Eğer ulti yaptığınız yerde creep saldırısı varsa ulti boşa gidiyor.
    - Oyun sonlarında Blade Fury gereksiz. Çok az vuruyor.
    - Jugyden daha sert taşıyıcılar var.

Skiller:
    Blade Fury
    Oyun başlarında öldürmek için yeterli skiliniz. Ayrıca tuzak durumlarında bu skill ile profesyonelce kaçabilirsiniz. Hele yanınızda TP varsa tamamdır. Düşmanlara sağ tıklayıp takip etmek yerine onları tuzağa çekebilecek yerlere gitmeyi deneyin.
    Çünkü Blade Fury açıkken düşman takip etmek oldukça zor.

Healing Ward
    Oyun sonlarına doğru anca güncellenmelidir diyorum. Çünkü ihtiyaç duyulmaz, Tango vb. var. Ayrıca fazla mana kullanıyor bu da demek oluyor ki Blade Fury için mananız olmayacak. Eğer erkenden alırsanız skili kule yıkmak için takım arkadaşınızla birlikte kullanılabilir.

Omnislash
    Juggernautu oyunun ortalarında bile kabusa çevirebilecek bir skill. Aşırı fazla hasar verebilir. Ama dikkatli kullanılması gerekir. Skill rasgele düşmanlara çalışıyor, yani etrafta 1-2 creep bile olması ultiyi boşa sallar. 1 vs 1 de düşmana kesin ölüm demektir. Eğer ölmezlerse (zor) Blade Fury ile işi bitirin.

Eşyalar ve Koridor
    Başlangıç Eşyaları
    Çoğu kişinin aksine ben Stout Shield yerine Quelling Blade ile başlıyorum çünkü Juggernaut'un kendi ana atağı düşük ve bu yüzden düşmana son vuruş yapmak biraz sıkıntılı oluyor. Eğer illa da kalkanım olsun diyorsanız yan dükkandan bir tane edinin.
    Yan dükkan dedim, çünkü Juggernaut asla ortada oynanmaması gereken herolardan birisi. Denemeyin, çalışmaz Very Happy

Orta Oyun
    Phase Boots aldıktan sonra hızınız aşırı artacak ve tabiki atağınız da yükselecek.
    Battlefury aldıktan sonra da atağınız, rejenerasyon hızınız hayvani yükselecek. Böylelikle daha rahat para kasabileceksiniz.
    Eğer 20 dakika civarında Battlefury almış iseniz rahat olun düzgün oynuyorsunuz. Eğer alamamışsanız para kazanmaya devam edin. Phase Boots'dan yararlanın. Daha sonra battlefury ile birlikte düşmanı ittirmeye veya kovalamaya başlayabilirsiniz.

Lüks Eşyalar
    Herhangi bir sıralama yapmak yersiz ve gereksiz olur. Ama öncelikle Butterfly almanızı tavsiye ederim.

Okuduğunuz için sağolun. cheers

En son BamBam tarafından Çarş. Mart 13, 2013 8:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    PalekOmer
    PalekOmer

Erkek Mesaj Sayısı : 177

[Dota] BamBam Jugy Jugy Empty Geri: [Dota] BamBam Jugy Jugy

Mesaj tarafından PalekOmer Çarş. Mart 13, 2013 8:02 pm

Sağol BamBam Smile
    Gerçekten işime yarayacak şeyler öğrenmiş oldum özellikle başlangıçta alınması gereken şeyler hakkında.
    Oynadığımda söyledikleri deneyeceğim Very Happy
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

[Dota] BamBam Jugy Jugy Empty Geri: [Dota] BamBam Jugy Jugy

Mesaj tarafından BamBam Çarş. Mart 13, 2013 8:19 pm

Bitti şimdi modum. Smile

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:50 pm