World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

5 posters

Mageler ve Büyü Leveli

biLge
    biLge

Kadın Mesaj Sayısı : 73
    VIP Puan : 125

Mageler ve Büyü Leveli Empty Mageler ve Büyü Leveli

Mesaj tarafından biLge Salı Mayıs 15, 2012 9:27 am

Tamamıyla ayrıntılı bir mage rehberini yakında yazmayı düşünüyorum ama ondan önce mageyi mage yapan büyü levelinden bahsetmek istiyorum.
    ML magenin en büyük avantajıdır çünkü mage ne kadar yüksek ML ye sahip olursa büyülerinin/taşlarının/ve can büyülerinin verdiği rakamlar o kadar yüksek olur. (Örnek Level 100 olan bir druid 80 ML ye sahip olursa Eternal Winter büyüsü 1k vurur/SD 600 civarı vurur)

Peki büyü leveli atlamak için ne yapmalıyım ?
    İşte bunu çok seveceksiniz ! Çünkü knight/paladin gibi yorucu antreman yapmak zorunda değilsiniz. Sadece yanınıza yiyecek alın ve deponun önüne gidin ve büyü yapmaya başlayın !
    ML olmadan avda yapabilirsiniz, çünkü mage silahları asalar skile ihtiyaç duymadan yaratığa belirli aralıklarla vurur. Hatta işi daha da ilerletin, yanınıza element hasarı vuran silah alın, tavsiyem Serpent Sword, yaratıkları mana harcamadan yok edeceksiniz ama aynı zamanda büyü de yapacaksınız, işte bu harika değil mi ?

ML de herhangi bir sınır söylemiyorum ama 40 a kadar kasarsanız rahat edersiniz Smile

SessiZ
    SessiZ

Erkek Mesaj Sayısı : 44
    VIP Puan : 160

Mageler ve Büyü Leveli Empty Geri: Mageler ve Büyü Leveli

Mesaj tarafından SessiZ Salı Mayıs 15, 2012 9:28 am

ben şimdi hiberna da druid açıcam bitane yardımlarını esirgeme bilge What a Face
    hem yüksek levelli abilerimize de yardımım dokunur monk olayını falan okudum
    $udé
    $udé

Kadın Mesaj Sayısı : 108
    VIP Puan : Şeytaniye

Mesaj tarafından $udé Salı Mayıs 15, 2012 3:15 pm

mageler için en zevkli magic level kasma yöntemi dere kenarında balık tutup taş yapmak hatırlıyo musun What a Face
    evet taş yapmak gayet güzel bir kasma yöntemi ayrıca boşa büyü yapmadığınız için kârınız oluyor.
    ring0
    ring0

Kadın Mesaj Sayısı : 101

Mesaj tarafından ring0 Çarş. Mayıs 16, 2012 3:36 pm

evet çok güzel bilgiler paylaşmıssın bilgecim Smile

level 24 olan druidler uh taşlarından yaparak ve sorcererlar ise 25 de hmm taşlarından yaparak acayip ml kasabilirler hemde belki onları alan olur kâr ederler Smile
    SessiZ
    SessiZ

Erkek Mesaj Sayısı : 44
    VIP Puan : 160

Mesaj tarafından SessiZ Cuma Mayıs 18, 2012 10:04 am

benim büyü levelim 15 oldu ve şimdi neredeyse kasılmıyor Mad
    biLge
    biLge

Kadın Mesaj Sayısı : 73
    VIP Puan : 125

Mesaj tarafından biLge Cuma Mayıs 18, 2012 10:05 am

sabır sabır ve sabır Smile
    15 daha ne ki ? 50 yapmadan rahat edemezsin onu...
    ring0
    ring0

Kadın Mesaj Sayısı : 101

Mesaj tarafından ring0 C.tesi Mayıs 19, 2012 12:36 pm

önce level 24 ol da uh yapmaya başla hazır hem kâr edersin, kâr etmessen bile hp almayıp uhlarınla avlanırsın daha iyi olur
    €mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Mesaj tarafından €mR€ C.tesi Mayıs 19, 2012 2:55 pm

Mageler (özellikle Sorcerer) gördüğüm en ezik ama aynı zamanda en güçlü sınıf. Deneyimli birinin elinde bir Mage adeta yıkım savaşçısı rolünü üstleniyor. ML kasmak evet knight ve pally skili kasmadan daha kolay gibi görükebiliyor ama değil.
    Zaten ilk 10 level bi kaybınız var çünkü rookgardda melee skiller alabiliyorsunuz, IoD için paladin de skill kasabilir. Ama mage için biraz daha fazla uğraş vermek zalım.

Verilen öneriler gibi druid level 24 olduğu zaman (bi de promotionlu ise) UH yaparak ML almaya çalışabilir, belki haftalar sürer (soul biter avlanırsın vs. vs.) ama sonucunda harika şeyler olabilir.

Şu an bende druid kasıyorum, level 23 ve ml 20 (evet az kaldı ml kasıcağımm pirat)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:50 pm