World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

2 posters

Darashia Kuzey Rotworm

€mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Darashia Kuzey Rotworm Empty Darashia Kuzey Rotworm

Mesaj tarafından €mR€ Çarş. Mayıs 23, 2012 12:32 pm

Arkadaşlar yavaştan yavaştan sizlere bizim özel kastığımız mekanları tanıtmamızın zamanı geldi.
    Darashia şehri premium olup rooktan ayrılan herkes için çok harika bir şehir. Benim tanıtacağım mekan ise Darashia'nın kuzey tarafında bulunan Rotworm mağarası.

3-4 tane daha fazla mağara var ama doğruyu söylemek gerekirse oralarda hiç avlanmadım ve avlanmam da, çünkü aşırı derecede kalabalık. Ama 2 haftadır burada kasıyorum 2-3 kişi nadir gördüm diyebilirim.

Saatlik Exp: 16k
    Saatlik Para: 1.5k

Knightlar için 40/40 yeterli olacaktır ve plate set + steel helmet + dwarven shield iş görecektir.
    Paladinler için 40 distance yeterlidir. Mızrak kullandığınız zaman kalkan avantajınız da olacak.
    Mageler için gayet hoş bir mekan fakat yanınıza 5-6 adet mana potion ve minimum 2 tane health potion alın ki kurtulma şansınız artsın.

Buradan girişteki toprakları kürekle alın ve içeri girip keyfinizi çıkarın.

Darashia Kuzey Rotworm RRQic
    ring0
    ring0

Kadın Mesaj Sayısı : 101

Darashia Kuzey Rotworm Empty Geri: Darashia Kuzey Rotworm

Mesaj tarafından ring0 Çarş. Mayıs 23, 2012 12:37 pm

kesinlikle harika bir mekan özellikle antrenman yapacak knightlar ve level alacak sorcerer/druidler için
    ben level 8 sorcererımı burada 20 yapmıştım 2 hafta içinde

ayrıca taş yapmak için çok harika bir mekan, sadece serpent sword vb bir kılıç alıp knight ruhuyla avlanın Smile
    mana harcamayacağınız için taş da yapabilirsiniz ve ayrıca bir yandan da soul kazandığınız için bitme derdi yok ek olarak yemek de çıkıyor daha ne olsun Smile

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:22 pm