World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

4 posters

Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var !

€mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var ! Empty Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var !

Mesaj tarafından €mR€ Çarş. Mayıs 30, 2012 9:04 am

Arkadaşlar bugün aklıma yeni bir fikir geldi ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu sisteme kâr paylaşma adı veriyorum. Karakterlerimizde fazla para kalmadığı için avlanma durumlarında zorluk yaşıyoruz. Ve her türlü desteğe ihtiyacımız var.

Bu sisteme bir örnek vermek gerekirse:
    Diyelim ki bana 10k miktarında destek çıktınız. Ben bu parayı avlarımda harcıyarak para bitene kadar size %10 a kadar kâr ve çıkan eşyalardan vereceğim. Hem siz, hem ben kazanmış olacağım.

Mesela en çok sevdiğim yaratık Wyrm, ve bir magenin en çok ihtiyacı olan şey Focus Cape, (Wyrm lootu) siz bana destek çıkın, bende size eşyanızı teslim edeyim.
    Şöyle diyim bana verdiğiniz 10k ile (Wyrm başına 40 gp harcasam ki bu doğru değil ama en kötü tabloyu hesaplıyorum) 250 Wyrm kesebilirim, toplamda kazanılacak gp 17k civarı olacak, 2~3 focus cape (tanesi 5k dan 15k), wand of draconia ve wand of starstorm. İksirlerin cartın curtun parası çıktı hatta bize kâr kaldı ! Ve işte bu kârı aramızda paylaşacağız.

Hem siz hem biz kazanalım...
    Destekleyebileceğiniz karakterler ise şöyle;
    Zual Suedo - Ben, 110 royal paladin 94 distance...
    Tabbs - PalekOmer, 104 knight 80/80+ (ama çok sağlam ekipman var)
    Ayzasii - $uDé, 119 sorcerer (şu an serverda değil ama en yakın zamanda gelecek)
    Misafir
    Misafir

Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var ! Empty Geri: Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var !

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mayıs 30, 2012 9:11 am

bence harika bi fikir kanka, hiberna ya başlıyorum bu hafta içinde (gene dangalak bi knight yapcam)

bu yüzden skill kasmaya ihtiyacım olacak o yüzden hemen para biriktirip monk alıcam saatliği 500 gp uygunmudur ?
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var ! Empty Geri: Hiberna Takımının Size İhtiyacı Var !

Mesaj tarafından BamBam Çarş. Mayıs 30, 2012 9:18 am

bende hibernaya başlayacağım gerçekten gördüğüm en iyi mmo servisleri bunlar Smile
    yeni bir suç ortağına ihtiyacım var noble ne dersin dostum ?
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mayıs 30, 2012 9:20 am

neden olmasın Laughing hem 2 li para kasıcı oluruz emrelere destek çıkarız !
    warKing
    warKing

Mesaj tarafından warKing Çarş. Mayıs 30, 2012 7:42 pm

Harika bir fikir diye düşünüyorum, bende Hiberna ya geliyorum. Bende paladin olayım bari. rabbit
    FısıLtı
    FısıLtı

Mesaj tarafından FısıLtı C.tesi Kas. 17, 2012 5:14 pm

merhabalar, benim elimde 1k ya yaklaşık para var bunu size versem bana yardımcı olabilir misiniz ? olursanız ne olur ne kadar olur nasıl olur Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:43 pm