World Of OvE-M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Hayatı işte şimdi başlıyor !

2 posters

(İstek) Etkili Level 1-20

€mR€
    €mR€
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 310
    VIP Puan : infinit xD

(İstek) Etkili Level 1-20 Empty (İstek) Etkili Level 1-20

Mesaj tarafından €mR€ Çarş. Mayıs 30, 2012 9:49 am

Evet BamBam isimli arkadaşımızın isteği üzerine bu kısa ama etkili rehberi hazırladım.
    Hemen vakit kaybetmeden başlayalım !

Adım 1: Rookgaarda Hoşgeldin...
    Evet, bunu yapmaya mecbursunuz, her yeni başlayan maceracı bunu yapmak zorunda. Ancak etkili bir yöntem için bu işi BENİM yolumla halledelim.
    Gıcık tutoriali bilirsiniz, merdivene nasıl çıkılır nası bakılır yürünür vs. bunu geçiyoruz, Santiago ya 'skip' dedikten sonra lanet tutorialden kurtularak tapınakta level 1 olarak başlıyoruz.

Elimizde ceketimiz ve sopamız var elmamızı hemen yedik. Şimdi kasabanın güneyine giderek kesebildiğiniz kadar rabbit-deer kesin ve yiyecekleri toplayın. Yeterli cap olmadığı zaman Willie ye gidip herşeyi satın. Bu işlemi gereken ekipmanları alana kadar tekrarlayın: Leather Helmet, Leather Armor, Leather Legs, Sabre, Wooden Shield.

Evet hadi şimdi av zamanı ! Al'Dee amcamızın bodrum katlarını gezelim ve oradaki fareleri avlayalım Level 5 olana kadar ! Daha sonra Al'Dee amcadan Rope alalım, ve gene onun bodrumunda bulunan Bug deliğine gidelim ve Bug-Rat karışık level 8 olalım !
    En etkili yöntem bu ve yaklaşık 4-5 saat sonra rookgaarddan ayrılabiliyorsunuz.

Adım 2: Kaderin Adası
    Oracle babamızla konuşup kader adasına gidelim ve seçeceğimiz sınıfı seçtikten sonra hemen yeni ekipmanlarımızı sandıklardan alalım. Eski ekipmanlarınızı satarak çok ufak para kazanabilirsiniz.

Knightlar için: Gidin ve buglar-dwarflar ile 25/25 yapın daha sonra hepsini kesip Thais e gelin.
    Paladinler için: Troller mızrak veriyor, harika birşey, 30 distance kasıp Thais e gelin.
    Sorcererlar için: Yemek veren pek yaratık yok, o yüzden dükkandan biraz yemek alın. ML 1 yapıp tüm iskeletleri öldürün Carlin e gelin.
    Druidler için: Burada biraz kalabilirsiniz, neden ? Wolfler size çok düşük exp verecek ve yemek çıkaracaklar, utevo lux yaparak ml yi 2-3 yapabilirsiniz, daha sonra rotwormları keserek Carlin e gelin.

Adım 3: Oyun Yeni Başlıyor
    Merhaba ! Burada çok eğleneceksiniz, ama önce biraz işkence çekeceksiniz. Paladinler ve Knightlar thais trollerinde skill kasıp level kasabilirler. Level 12 e kadar takılın orda ve 40/40 yapmaya çalışın zor olabilir 35/35 de bırakın zorlanırsanız.
    -Sorcerer ve Druidler,bir yerden elinize Serpent Sword bulun ve Folda ya gidin (ama wand veya rodunuz yanınızda olsun) trolleri kesin serpent sword olduğu için mana harcamazsınız, hızlı kesersiniz ve utevo lux ile ml kasarsınız, rotwormlarda zorlanırsanız wand veya rodunuzla işlerini bitirin ! Bunu level 15 e kadar tekrarlayın.

Evet knightınız/paladininiz level 12 ve 40/40 skili var, harika ! Ancient Templa a girerek rotworm, minotaur, skeleton katliamı yapın ve level 17 olmaya bakın...
    -Sorcerer ve Druidler hadi bakalım Dwarflara ! Dwarf ve Dwarf Soldier ları keserek kısa zamanda 20+ olabilirsiniz, guardlardan uzak durun ve biraz can/mana iksiri bulundurun...

Ve hadi bakalım knight, paladinler sizde dwarflara gidiyorsunuz, knightlar için bulunmaz bir antreman mekanı... 55/55+ yapabilirsiniz ! Paladinler için biraz sıkıntılı olacaktır, kasabaya gidip mızrak almak falan ama skiliniz yüksek olduğundan fazla zorlanmazsınız Wink 45 distance avlanarak yapın çünkü mızraklar antreman için uygun değil !

Tamamen OvE-M farkı, benim yazım. Bir yere yazacaksanız OvE-M imzasını ekleyin.
    İyi oyunlar !
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

(İstek) Etkili Level 1-20 Empty Geri: (İstek) Etkili Level 1-20

Mesaj tarafından BamBam Çarş. Mayıs 30, 2012 9:52 am

harika olmuş tam istediğim gibi detaylı ve açıklayıcı !
    +rep +saygınlık hepsinden verdim Very Happy

yeni bir knight doğuyor !
    BamBam
    BamBam

Erkek Mesaj Sayısı : 99

(İstek) Etkili Level 1-20 Empty Geri: (İstek) Etkili Level 1-20

Mesaj tarafından BamBam Cuma Haz. 01, 2012 9:30 pm

dediğim gibi ben şu an bu taktiklerin hepsini uyguluyorum

level 10 um thaisdeyim ve 26/26 skillerim var Very Happy oyundan zevk alıyorum ilk defa

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:41 pm